TAPİFLEX EVOLUTİON

Her zaman ve her gün kolay kullanım için

Tarkett üst sınıf akustik heterojen pvc zemin kaplama serisini yükseltilmiş performans, tasarım ve kullanım kolaylığı için geliştirdi.

Daha iyi proje tasarımı için bütünsel koordinasyon
Tapiflex Evolution, Salt&Pepper, Spaghetti veya Draft gibi modern desenler sunarken, Sand, Spice ve Candy gibi popüler desenlere de yer veriyor. 
Binanın tasarımsal bütünlüğünü tamamlamak için, bütün desenler hem kompakt hem de akustik versiyonlarıyla mevcuttur. Ayrıca, desenler arasındaki ortak renkler sayesinde tasarımlarınız daha da uyumlu olacak.
Yeni projeleriniz veya yenileme çalışmalarınız için diğer Tarkett pvc zemin serilerinden Tapiflex Excellence 65, iQ Optima, Micra Premium ve yeni ıslak hacim zemin sistemleri ile Protect Wall duvar kaplamaları ile uyumlu renklerde sınırsız tasarım seçenekleri sunuluyor. 
Ve projenizin kusursuz tamamlanması için tanecikli, yeni çok renkli kaynak kordonları sayesinde ek yerleri belli olmayan mükemmel bir görünüm elde edeceksiniz.

Daha hızlı döşeme ve mükemmel görünüm
Acczent Evolution daha hızlı ve kolay döşeme yapılmasını sağlayan serideki her renge uygun, kullanıma hazır süpürgelik ve iç köşe (talep üzerine) gibi eşsiz aksesuar çeşitlerine sahiptir. 
Evolution koleksiyonu için birebir renk uyumlu süpürgelik seçenekleri ve genleşme derzleri (talep üzerine) mevcuttur.


Tapiflex Evolution’ın harika akustik özelliği ile daha az “stress” ve daha az zorlanma
Dayanıklılığı sayesinde, Tapiflex Evolution çok yoğun trafik alanlarına sahip özellikle sağlık ve eğitim kurumları için idealdir.
Özel yapısı ile, Tapiflex Evolution 17 desibel yüksek ses eme özelliğinin yanısıra sedye gibi ağır ve tekerlekli araçların kullanımına uygundur. Böylece hastane çalışanlarının çalışma koşullarını kolaylaştırmaya katkıda bulunur.

Mükemmel hijyen ve daha iyi iç mekan hava kalitesi
Tapiflex Evolution’da bulunan TopClean XP-PUR takviyeli yüzey koruması sürekli uygulanacak temizlik prosedürleriyle birleşince size mükemmel bir hijyeni garanti eder.
Daha güvenli ve sağlıklı yaşam alanları için uçucu organic bileşik (VOC) değeri ölçülebilir düzeyin (10 µg/m3’den daha az) altındadır.

  • Yeni renk konsepti : bazı desenler 8 aynı renkte de mevcuttur
  • Bütün desenler ayrıca kompakt olarak da mevcuttur : Acczent Evolution
  • Diğer Tarkett koleksiyonları tam renk uyumu : Tapiflex Excellence 65, iQ Optima, Micra Premium
  • Islak hacim ve duvar kaplama çözümleri ile renk uyumlu
  • Gelişmiş kalıcı batma direnci (0.08 mm) ile 17 desibel ses emme özelliği
  • Dokunmamış cam elyafı takviyesi : eşsiz boyutsal stabilite
  • TopClean XP PUR takviyeli – Mükemmel hijyen ve kolay, düşük maliyetli bakım, ÖMÜR BOYU CİLA GEREKTİRMEZ!

RENK KARTELASI

UYGULAMA RESİMLERİ