ACCZENT EVOLUTİON

Her zaman ve her gün kolay kullanım için

Tarkett üst sınıf kompakt heterojen pvc zemin serisini yükseltilmiş performans, tasarım ve kullanım kolaylığı için geliştirdi. Dayanıklılığı sayesinde, Acczent Evolution çok yoğun trafik alanlarına sahip özellikle sağlık ve eğitim kurumları için idealdir. 

Daha iyi proje tasarımı için bütünsel koordinasyon
Acczent Evolution, Salt&Pepper, Spaghetti veya Draft gibi modern desenler sunarken, Sand, Spice ve Candy gibi popüler desenlere de yer veriyor. 
Binanın tasarımsal bütünlüğünü tamamlamak için, bütün desenler hem kompakt hem de akustik versiyonlarıyla mevcuttur. Ayrıca, desenler arasındaki ortak renkler sayesinde tasarımlarınız daha da uyumlu olacak.
Yeni projeleriniz veya yenileme çalışmalarınız için diğer Tarkett pvc zemin serilerinden Tapiflex Excellence 65, iQ Optima, Micra Premium ve yeni ıslak hacim zemin sistemleri ile Protect Wall duvar kaplamaları ile uyumlu renklerde sınırsız tasarım seçenekleri sunuluyor. 
Ve projenizin kusursuz tamamlanması için tanecikli, yeni çok renkli kaynak kordonları sayesinde ek yerleri belli olmayan mükemmel bir görünüm elde edeceksiniz. 

Daha hızlı döşeme ve mükemmel görünüm
Acczent Evolution daha hızlı ve kolay döşeme yapılmasını sağlayan serideki her renge uygun, kullanıma hazır süpürgelik ve iç köşe (talep üzerine) gibi eşsiz aksesuar çeşitlerine sahiptir. 
Evolution koleksiyonu için birebir renk uyumlu süpürgelik seçenekleri ve genleşme derzleri (talep üzerine) mevcuttur.

Mükemmel hijyen ve daha iyi iç mekan hava kalitesi
Acczent Evolution’da bulunan TopClean XP-PUR takviyeli yüzey koruması, sürekli uygulanacak temizlik prosedürleriyle birleşince size mükemmel bir hijyeni garanti eder.
Daha güvenli ve sağlıklı yaşam alanları için uçucu organik bileşik (VOC) değeri ölçülebilir düzeyin (10 µg/m3’den daha az) altındadır.

  • Yeni renk konsepti: bazı desenler aynı 8 renkte mevcuttur
  • Bütün desenler için akustik özellikli versiyonlar da mevcuttur : Tapiflex Evolution
  • Diğer Tarkett koleksiyonları ile tam renk uyumu: Tapiflex Excellence 65, iQ Optima, Micra Premium
  • Islak hacim zeminleri ve duvar kaplama çözümleri ile renk uyumlu
  • Mükemmel bir bitiş ve eksiz görünüm için tanecikli, çok renkli kaynak kordonları
  • TopClean XP PUR takviyeli – Mükemmel hijyen ve kolay, düşük maliyetli bakım, ÖMÜR BOYU CİLA GEREKTİRMEZ!

RENK KARTELASI

UYGULAMA RESİMLERİ